facebook
^zpět nahoru

 • 1 RESTAURACE
  Penzion Žďár nad Sázavou, vlastní parkoviště, ubytování Žďárské vrchy, to je Penzion Táferna. Kongresová turistika, společenská setkání, ale i rodinná rekreace, víkendové pobyty, abiturientské večírky, předváděcí akce či posezení s přáteli jsou hlavními aktivitami penzionu. Restaurace má kapacitu 45 míst. Stylové prostředí dodává pohodu pro posezení s přáteli nejen u dobrého jídla, ale i u dobrého piva. Zajišťujeme celodenní stravování pro veřejnost v restauraci a jídelně penzionu. Restaurace je v provozu jako kuřácká a jídelna je nekuřácká.
 • 2 SALÓNEK
  Jídelna je používána ke snídaním a podávání večeří pro ubytované. Upozorňujeme, že v prostorách ubytování v penzionu platí zákaz kouření. Jídelna slouží i jako oddělený salónek - možné využít pro oslavy, svatby, školení a různé prezentace. Prostor je pokrytý internetovým připojením.
 • 3 UBYTOVÁNÍ
  Zveme Vás na celoroční dovolenou do útulného rodinného penzionu situovaném v krásném a klidném prostředí Českomoravské vysočiny, v ekologicky nejčistší oblasti České republiky. V blízkosti se nachází památka UNESCO Žďár nad Sázavou - kostel sv. Jana Nepomuckého, v zámku Muzeum knihy a kolem mnoho rybníků a krásné přírody. Ubytovací kapacita - celkem pro 21 osob
 • 4 SKVĚLÁ KUCHYNĚ
  Milý přístup veškerého personálu, spolu s vyhlášenou kuchyní, přináší spokojenost všem hostům. Za zmínku stojí kvalitní polední menu, které se mění každý den s důrazem na sezónní speciality, zvěřinové hody, rybí speciality a další.
 • 5 ZAJÍMAVÉ OKOLÍ
  Zveme Vás na celoroční dovolenou do útulného rodinného penzionu situovaném v krásném a klidném prostředí Českomoravské vysočiny, v ekologicky nejčistší oblasti České republiky. V blízkosti se nachází památka UNESCO Žďár nad Sázavou - kostel sv. Jana Nepomuckého, v zámku Muzeum knihy a kolem mnoho rybníků a krásné přírody

Penzion a restaurace Táferna

všude dobře, u nás nejlépe...

Stravenky a benefity

Zajištění stravování zaměstnanců patří mezi základní zaměstnanecké benefity, které je v současně době poskytováno drtivou většinou zaměstnavatelů. Nejčastěji poskytuje zaměstnavatel stravenky. Obecně známou pravdou je, že nejkvalitnější pracovní výkon podává pouze spokojený zaměstnanec. Ke spokojenosti zaměstnance přispívá bezesporu i zajištění stravování dle jeho chuti a potřeby.

Stravování lze zabezpečovat mnoha různými způsoby. Nejjednodušším, nejefektivnějším, ekonomicky nejvýhodnějším a daňově nejlépe prokazatelným je při tom způsob stravování formou poskytování stravenek. Využívání stravenek se dnes stalo nejrozšířenější metodou péče o zaměstnance. Užívání stravenek má nesporné finanční, ale i praktické výhody a to jak pro zaměstnavatele, tak i pro zaměstnance. Stravenky dnes v běžném životě již zcela nahradily v minulosti tak využívané závodní jídelny, kantýny a jiné způsoby stravování.

Zaměstnavatel má s touto formou stravování nejméně starostí, přitom neztrácí výhodu příspěvky na toto stravování zahrnovat do daňově uznatelných výdajů a ovlivňovat tak daňový základ. Pro zaměstnance je to způsob stravování, který nejlépe vyhoví jeho individuální potřebě - umožňuje mu výběr mezi množstvím restaurací a obchodů a zabezpečuje mu stravování za výrazně sníženou cenu. Zaměstnavatel i zaměstnanec realizují touto formou významné daňové úlevy.

V naší restauraci lze platit stravenkami Sodexo Pass Česká republika a.s., Edenred CZ s.r.o., Up Česká republika s.r.o.